نشان بانک

نشان بانک

در این بخش می تونید در یک فضای مجازی، حضور در شعبه بانک را تجربه کرده و تمام پرداخت‌ها همچنین خدمات موردنیاز پرداختی و امور بانکی خود را به سادگی و سهولت مدیریت کنید.

نشان بانک

در این بخش می تونید در یک فضای مجازی، حضور در شعبه بانک را تجربه کرده و تمام پرداخت‌ها همچنین خدمات موردنیاز پرداختی و امور بانکی خود را به سادگی و سهولت مدیریت کنید.

امضا الکترونیک

کاربر در این سرویس می تواند با وارد کردن کدملی، کد پشت کارت ملی، تاریخ تولد، تشخیص چهره ، وارد کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس، کدپستی و .. و در خواست ثبت امضا دهد. بعد از استعلام از مرکز صدور گواهی الکترونیکی، امضا دیجیتال برای کاربر فعال شده و می تواند از آن در تمام خدماتی که به امضا دیجیتال نیاز است همچون دریافت تسهیلات و افتتاح حساب استفاده کند. این سرویس به زودی برای نسخه PWA هم فعال خواهد شد.

 

ثبت نام در نشان اعتباری

کاربرانی که از طریق بانک ملی برای آزاد سازی سهام عدالت خود اقدام کرده اند، می توانند از طریق این سرویس کارت اعتباری خود را فعال کنند. از این طریق می توانند تا 5 میلیون تومان حساب خود را شارژ و در یکی از فروشگاه های کوروش و یا رفاه ، مبلغ دریافتی را خرج کنند. کاربر در این سرویس می‌تواند با وارد کردن کد ملی خود، پذیرش شرایط اولیه و وارد کردن کد ارسالی، کارت اعتباری خود را فعال نماید. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد. بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان ثبت نام در نشان اعتباری را را در حال حاضر ندارند که به زودی این امکان برایشان فراهم خواهد شد.

 

خرید با نشان اعتبار

کاربر بعد از فعالسازی کارت اعتباری خود می تواند با مراجعه به فروشگاه های کوروش و رفاه (در حال حاضر این دو فروشگاه فعال می باشند.) و اسکن بارکد فروشگاه و تعیین مبلغ با کارت اعتباری خود که پیش تر در ایوا فعال کرده است، خرید خود را انجام دهد. در این خدمت گزارشات مربوط به خرید، شامل مبالغ و تاریخ آنها نیز قرار دارد.

 

تسهیلات کرونایی

یکی دیگر از سرویس‌های موجود در نشان بانک، سرویس"دریافت تسهیلات کرونا" مختص بنگاه های آسیب دیده از کرونا می باشد که اطلاعاتشان از سوی وزارت رفاه، کار و اموراجتماعی جمع آوری و در اختیار این اپلیکیشن قرار گرفته است. کاربر می تواند به کمک این بستر و با وارد کردن کد ملی به همراه کد کارگاه خود، درخواست وام نماید که بعد از تایید مدارک ارسالی از سمت کاربر، تسهیلات مد نظر در بازه 24 ساعته به حساب ایشان واریز خواهد شد. برای دریافت تسهیلات کرونایی، به امضای دیجیتال نیاز بوده که این امر توسط سرویس امضای دیجیتال مهیا شده است. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان استفاده از سرویس تسهیلات کرونایی را ندارند که به زودی این امکان برای آنان نیز فراهم خواهد شد.

 

استعلام شبا

امکان دریافت شماره شبا بر اساس شماره حساب

 

تسهیلات

بازپرداخت تسهیلات بانک ملی

 

کارت به کارت

امکان انتقال وجه شتابی از مبداء اکثر بانک هـا به همه بانـک هـای

 

موجودی کارت

دریافت موجودی حساب از تمامی کارت های 

 

افتتاح حساب (به زودی)

اطلاعات حساب (به زودی)

مسدودی کارت (به زودی)

خدمات چک (به زودی)

جستجوی شعبه (به زودی)

صورت حساب کارت (به زودی)

نرخ آنلاین ارز (به زودی)

ویژگی ها

امنیت

امنیت

سرعت بالا

سرعت بالا

کاربری ساده

کاربری ساده

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید