نشان بانک

نشان بانک

در این بخش می تونید در یک فضای مجازی، حضور در شعبه بانک را تجربه کرده و تمام پرداخت‌ها همچنین خدمات موردنیاز پرداختی و امور بانکی خود را به سادگی و سهولت مدیریت کنید.

نشان بانک

در این بخش می تونید در یک فضای مجازی، حضور در شعبه بانک را تجربه کرده و تمام پرداخت‌ها همچنین خدمات موردنیاز پرداختی و امور بانکی خود را به سادگی و سهولت مدیریت کنید.

امضا الکترونیک

کاربر در این سرویس می تواند با وارد کردن کدملی، کد پشت کارت ملی، تاریخ تولد، تشخیص چهره ، وارد کردن اطلاعات شخصی مانند آدرس، کدپستی و .. و در خواست ثبت امضا دهد. بعد از استعلام از مرکز صدور گواهی الکترونیکی، امضا دیجیتال برای کاربر فعال شده و می تواند از آن در تمام خدماتی که به امضا دیجیتال نیاز است همچون دریافت تسهیلات و افتتاح حساب استفاده کند. این سرویس به زودی برای نسخه PWA هم فعال خواهد شد.

 

ثبت نام در نشان اعتباری

کاربرانی که از طریق بانک ملی برای آزاد سازی سهام عدالت خود اقدام کرده اند، می توانند از طریق این سرویس کارت اعتباری خود را فعال کنند. از این طریق می توانند تا 5 میلیون تومان حساب خود را شارژ و در یکی از فروشگاه های کوروش و یا رفاه ، مبلغ دریافتی را خرج کنند. کاربر در این سرویس می‌تواند با وارد کردن کد ملی خود، پذیرش شرایط اولیه و وارد کردن کد ارسالی، کارت اعتباری خود را فعال نماید. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد. بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان ثبت نام در نشان اعتباری را را در حال حاضر ندارند که به زودی این امکان برایشان فراهم خواهد شد.

 

خرید با نشان اعتبار

کاربر بعد از فعالسازی کارت اعتباری خود می تواند با مراجعه به فروشگاه های کوروش و رفاه (در حال حاضر این دو فروشگاه فعال می باشند.) و اسکن بارکد فروشگاه و تعیین مبلغ با کارت اعتباری خود که پیش تر در ایوا فعال کرده است، خرید خود را انجام دهد. در این خدمت گزارشات مربوط به خرید، شامل مبالغ و تاریخ آنها نیز قرار دارد.

 

تسهیلات کرونایی

یکی دیگر از سرویس‌های موجود در نشان بانک، سرویس"دریافت تسهیلات کرونا" مختص بنگاه های آسیب دیده از کرونا می باشد که اطلاعاتشان از سوی وزارت رفاه، کار و اموراجتماعی جمع آوری و در اختیار این اپلیکیشن قرار گرفته است. کاربر می تواند به کمک این بستر و با وارد کردن کد ملی به همراه کد کارگاه خود، درخواست وام نماید که بعد از تایید مدارک ارسالی از سمت کاربر، تسهیلات مد نظر در بازه 24 ساعته به حساب ایشان واریز خواهد شد. برای دریافت تسهیلات کرونایی، به امضای دیجیتال نیاز بوده که این امر توسط سرویس امضای دیجیتال مهیا شده است. در این سرویس کاربر احتیاج به تایید امضای دیجیتالی دارد. این سرویس تنها در نسخه اندروید قابل بهره برداری می‌باشد بنابراین کاربرانی که نسخه آنها PWA می باشد امکان گواهی امضا دیجیتال و به طبع امکان استفاده از سرویس تسهیلات کرونایی را ندارند که به زودی این امکان برای آنان نیز فراهم خواهد شد.

 

استعلام شبا

امکان دریافت شماره شبا بر اساس شماره حساب

 

تسهیلات

بازپرداخت تسهیلات بانک ملی

 

کارت به کارت

امکان انتقال وجه شتابی از مبداء اکثر بانک هـا به همه بانـک هـای

 

موجودی کارت

دریافت موجودی حساب از تمامی کارت های 

 

افتتاح حساب (به زودی)

اطلاعات حساب (به زودی)

مسدودی کارت (به زودی)

خدمات چک (به زودی)

جستجوی شعبه (به زودی)

صورت حساب کارت (به زودی)

نرخ آنلاین ارز (به زودی)

سوالات متداول

شرایط اخذ تسهیلات نشان اعتباری از طریق وثیقه قرار دادن سهام عدالت به چه صورت است؟

هر فردی که سهام عدالت داشته و حساب متصل به سهام وی، بانک ملی ایران باشد میتواند از طریق اپلیکیشن ایوا درخواست اخذ تسهیلات نشان اعتباری را ثبت نماید. شرایط اخذ این تسهیلات به شرح زیر است:

•    اتصال حساب بانک ملی به سهام عدالت شخص
•    عدم دریافت تسهیلات سهام عدالت از سایر بانکها
•    شماره همراه اعلام شده در سامانه سهام عدالت به نام خود شخص باشد
•    کد شهاب تائید شده در بانک ملی

استفاده از تسهیلات نشان اعتباری ایوا چگونه است؟

پس از اخذ تسهیلات نشان اعتباری، مبلغ تسهیلات در قالب کارت اعتباری مجازی در اپلیکیشن ایوا شارژ شده و فرد این امکان را دارد تا بوسیله آن از مراکز و فروشگاه های طرف قرارداد بانک ملی خرید نماید. در حال حاضر فروشگاه های زنجیره ای افق کورش و رفاه مجهز به پایانه های بانک ملی بوده و امکان خرید در آنها وجود دارد.

بازپرداخت تسهیلات نشان اعتباری ایوا چگونه است؟

تسهیلات نشان اعتباری ایوا به دو صورت قابل بازپرداخت میباشد،

•    تسویه اعتبار تا 37 روز پس از استفاده و پرداخت کارمزد
•    بازپرداخت از طریق اقساط 12 ماهه با سود 12 درصد

در حالت نخست، شخص پس از خرید از مراکز معرفی شده، 37 روز فرصت خواهد داشت تا مبلغ کسر شده از اعتبار را بازگرداند. در این حالت تنها کارمزد از آن کسر میگردد. اما در صورت عدم تسویه در مهلت مقرر، بازپرداخت بصورت اقساط 12 ماهه با سود 12 درصد میباشد. جریمه تاخیر بازپرداخت در حالت اقساطی 6 درصد محاسبه میگردد. بازپرداخت اقساط از طریق اپلیکیشن ایوا میسر بوده و نیازی به مراجعه به شعب بانک نیست.

شرایط اخذ تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا چیست؟

صاحبین مشاغل اسیب دیده از کرونا میتوانند با نصب اپلیکیشن ایوا و مراجعه به قسمت تسهیلات کرونا، درخواست خود را ثبت نمایند. شرایط اخذ این تسهیلات به شرح زیر است:

•    داشتن حساب در بانک ملی
•    ثبت نام در سامانه کارا
•    عدم دریافت تسهیلات کرونا از سایر بانکها
•    عدم داشتن چک برگشتی از تاریخ 01/12/1398 به قبل
•    کد شهاب تائید شده در بانک ملی

مبلغ تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا چقدر است؟

مبلغ تخصیص یافته به مشاغل در سامانه کارا مشخص میگردد و شخص متقاضی پس از ثبت نام در آن سامانه، مبلغ تسهیلات تخصیص یافته را مشاهده مینماید.

آیا برای دریافت تسهیلات کرونا و یا نشان اعتباری نیاز به مراجعه به بانک است؟

خیر، برای ثبت نام و دریافت این تسهیلات هیچ گونه نیازی به مراجعه به شعب بانک نیست و تمامی مراحل اعم از ثبت نام، تکمیل فرمهای قرارداد و خرید تمبر از طریق اپلیکیشن ایوا انجام میپذیرد.

ویژگی ها

امنیت

امنیت

سرعت بالا

سرعت بالا

کاربری ساده

کاربری ساده

دانلود اپلیکیشن ایوا

خیلی راحت می‌تونید ایوا رو از راه‌های زیر دانلود کنید